Kentsel dönüşüm artık vazgeçilmez

dinarpark-evleri
Dinar’da Zorlu İnşaat ilk temeli attı
3 Şubat 2017
fuarin_gozdesi_zorlu_insaat_h216333_bdfd1
Fuarın gözdesi Zorlu İnşaat
3 Şubat 2017
sait-zorlu-roportaj

Şimdiye kadar onlarca bina ve yüzlerce daire bitirip teslim eden ve dairelerinin herbirini estetik ve fonksiyonel bir anlayışla tasarlayarak inşa eden Sait Zorlu İnşaat Bursa’ya değer katmaya devam ediyor. 22 yıllık tecrübesini yaptığı her işte fark ettiren Sait Zorlu İnşaat’ın mimarı Sait Zorlu ile bir araya geldik ve sektörden kentsel dönüşüme kadar birçok konuya değindik.

Sizi biraz tanıyabilir miyiz?
Sait Zorlu İnşaat 1993 yılında kuruldu. 22 yıldır hizmet veriyoruz. Ben çocukluğumdan beri bu işin içindeyim. Tabiri caizse çekirdekten yetişmeyim. Bunun sektörde bize sağladığı çeşitli avantajlar da var.

Sait Zorlu İnşaat’tan biraz bahseder misiniz?
22 yıldır Bursa’nın çeşitli noktalarında işler yapıyoruz. Bilgimizi tecrübemizi işimize yansıtmaya çalışıyoruz. Güvene ve doğru iş yapmaya önem veriyoruz. 20 yıla yakın bu işi yaptığımız için Bursa’da belli noktalarda güzel yerlerde iş hanları ve konutlar yaptık. Şimdilerde ise Kestel’de ve Millet Mahallesi’nde devam eden projelerimiz var.

Kentsel Dönüşüm hakkında neler düşünüyorsunuz?
Kentsel dönüşüm herkes için zaruri bir durum halini aldı. Kentsel dönüşüm olması gereken bir şey, sektöre de ivme katacağı su götürmez b ir gerçektir. Nasılsa kentsel dönüşüm olacak özellikle büyükşehirlerde. Bizde en iyi ve en doğru şekilde buna katkı vermeliyiz. Çok eski ve üflesen düşecek evler var. Bunların mutlaka daha yaşanılır bir hale gelmesi lazım. Güzel ve sağlıklı…

Alıntı: http://www.konutveyapi.com/konut-ve-yapi/kentsel-donusum-artik-vazgecilmez-h1064.html

Biz Sizi Arayalım